Birlikte Elektrik aşamaları nelerdir?

Akıllı Tarife ile Birlikte Toplu Elektrik Alımı'na katılmak elektrik tüketicilerine daha yüksek indirim oranları sunar. Ucuz elektrik tarifelerine ulaşmak için katılabileceğiniz Birlikte Elektrik sürecinde toplamda 4 aşama bulunur.

Ön Kayıt

Ön kayıt süreci birlikte.akillitarife.com internet sitesi üzerindeki kısa formu doldurduğunuz halde gerçekleşir. Bu aşamada bize hiçbir taahhütte bulunmazsınız. Sadece birkaç kısa bilgi doldurarak ileriki aşamalarda size sunacağımız teklifleri görme imkanı bulursunuz.

Tekliflerin Yarışı

Bu aşamada size en iyi teklifi bulmak için farklı elektrik tedarikçileriyle masaya otururuz. Yaptığımız görüşmelerde ne kadar çok kişi ön kayıt yaptırırsa alacağımız teklif o kadar yüksek olur. Çok sayıda tüketici ile birlikte gittiğimiz tedarikçilerden en yüksek indirimi alırız. 

Teklifin Görüşülmesi

En iyi elektrik indirimi alındıktan sonra Ön Kayıt yaptıran tüketicilere bu teklif sunulur. Bu aşamada Akıllı Tarife Birlikte ekibi tüm sorularınızı birlikte@akillitarife.com adresinden ya da 0216 900 1461 numaralı çağrı merkezi ile yanıtlar.

Kayıt

Son aşamada önerilen teklifi kabul edebilir ya da hiçbir kısıtlama, ek ücret ya da bedel olmadan vazgeçebilirsiniz. Ancak unutmayın ki size sunulan teklif tek başınıza alabileceğiniz tekliflere göre daha fazla indirim sağlayacaktır.